o firmie

l

treningi i szkolenia

l

serwis i przeglądy

l

multimedia

l

pliki do pobrania

l

kontakt

l

bezpłatne doradztwo techniczne
Szelki
bezpieczenstwa

PN-EN 361/358
Liny robocze
PN-EN 354/355
Amortyzatory
bezpieczeństwa

PN-EN 358
Liny
zabezpieczające

PN-EN 353-2
Urządzenia
samozaciskowe

PN-EN 353-1
Punkty zaczepowe
PN-EN 795
Urządzenia
ratowniczo
ewakuacyjne

PN-EN 341
Multi Access
Akcesoria Stałe systemy
asekuracji

PN-EN 341
Urządzenia
samohamowne

PN-EN 360
Trening
i szkolenia

witamy na stronie wyłącznego dystrybutora Mittelmann na Polskę

Przedsiębiorstwo „MD” jest wyłącznym przedstawicielem na Europę Środkowo-Wschodnią niemieckiego producenta specjalistycznego sprzętu do pracy na wysokości – Firmy Mittelmann Sicherheitstechnik.

 

Mittelmann ma wieloletnie doświadczenie w produkcji urządzeń ratowniczo-ewakuacyjnych oraz sprzętu do pracy w zawisie i chroniącego przed upadkiem z wysokości.

 

Sprzęt firmy Mittelmann jest powszechnie stosowany w kilkunastu krajach Europy m.in. w budownictwie, energetyce, przemyśle. Stosują go również od lat z powodzeniem służby ratownicze oraz wojsko. Referencje firm, organizacji i instytucji państwowych są motywacją do wprowadzenia specjalistycznego sprzętu firmy Mittelmann na polski rynek.

 

Specjalistyczny sprzęt firmy Mittelmann spełnia wymogi polskich norm w zakresie środków ochrony indywidualnej chroniących przed upadkiem z wysokości.

 

Urządzenia i sprzęt produkowany przez firmę Mittelmann i oferowany przez Przedsiębiorstwo MD, posiadają atesty i niezbędne certyfikaty potwierdzające spełnianie wymagań wyznaczonych przez Państwową Inspekcję Pracy dla prac wykonywanych na wysokości, w szczególności prac w podwieszeniu, oraz dla prac w szybach i kanałach ściekowych.

 

Wygodny w użyciu jak sprzęt alpinistyczny, ale spełniający przepisy w zakresie BHP i wymagania polskich norm. Taki właśnie jest sprzęt firmy Mittelmann.

 

Copyright © MD 2010

 

Statystyka odwiedzin: